E Canlı Tv İzle


....Paylaşmak Güzeldir.... :)


Kaynak: Ekin TV


Bu Sayfa için Yapılan Aramalar

Etiketler: , , , , ,

4 yorum şimdiye kadar.

 1. murat diyor ki:

  sıradaki türküyü sevdiklerime ve sulakyurtlulara gelsin.

 2. dursun aksoy diyor ki:

  iyi akşamlar başkanım dürüs duruşun temiz kişiliğin ve çalışmandan dolayı sizi tekrar başkan görmek ister başarılar dileriM kardeşim veysel ve yeğenim duyguya sevgilerimi sunar tüm arısu köyü halkı için sıradaki türküyü söylerlerse sevinirim
  ARISU KÖYÜ MUHTAR ADAYI MÜNEVVER AKSOY SÖNMEZ

 3. Özkan diyor ki:

  Android telefondan izlenebilir diyorlar ama.iphone 4s izleyemiyorum.büğün ki programı izlemem lazım lütfen yardımcı olun.

 4. Onur Zengin diyor ki:

  Basarılar dilerm cemal abi


 • Kategoriler

 • Copyright (DMCA)

  Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Ecanlitvizle.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir.Ecanlitvizle.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Bizim amacımız, resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını bir araya getirerek daha kolay bir arama platformu sunmaktır. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 3 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.