E Canlı Tv İzle


....Paylaşmak Güzeldir.... :)

ALTERNATİF YAYINLARI DENEMEYİ UNUTMAYINIZ!!! ALTTAKİ ALTERNATİF YAYINLARA TIKLAYINIZ...Bu Sayfa için Yapılan Aramalar

Etiketler: , , , , , ,

6 yorum şimdiye kadar.

 1. Güler+Ok diyor ki:

  Selam Ahmet Bey sizleri çok seviyoruz Selahatti Ok Güler Ok Tuğba sizleri izliyoruz bebeğimiz elifnur ellerinizden öper.Programınızda bulunan Yunus Coşkun Ayşe Coşkun a selamlar.Rahmi Aydın abimize selam Ayşem şarkısını rica ediyoruz söylerse memnun oluruz Ayşe Coşkun a gelsin.Size ve ekip arkadaşlarınıza başarılar dileriz.Hayırlı akşamlar

 2. Güler Ok diyor ki:

  Hayırlı akşamlar Ahmet Bey sizleri çok seviyoruz Selahattin Ok Güler Ok Tuğba selamlar ve bebeğimiz Elifnur ellerinizden öper ailece size ve ekip arkadaşlarınıza başarılar dileriz.Programınızda bulunan Yunus Coşkun ve Ayşe Coşkun a Selamlar.Rahmi Aydın abimize selamlar Ayşem şarkısını rica ediyoruz söylerse çok memnun oluruz Ayşe Coşkun a gelsin.

 3. Mehmet Horasan diyor ki:

  Bedenim Berlinde ama Ruhumu Alucrama kadar götürdünüz tesekkürler harikasiniz hayirli yayinlar.

 4. süleyman altun diyor ki:

  yeşil köyde mustafa arasa ve herkese slm

 5. süleyman altun diyor ki:

  slm serenlinin gururu mustafa arasa slm tokat türkülrini güzül söyler bizim için söyleye bilirmi

 6. kadir diyor ki:

  Ömer Öztekin ve Yıldız San kankamın proğramına başarılar dilerim. proğramın devamını temenni ederim. manevi olarak arkanızdayım. Vizyon Türk karadeniz ve anadolunun ve tüm Türk,yenin sesi.


 • Kategoriler

 • Copyright (DMCA)

  Sitede yer alan radyo ve tv yayın ve/veya logolarının içeriğinden Ecanlitvizle.com sorumlu değildir ve hakları kendilerine aittir.Ecanlitvizle.com 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Embed teknolojisini kullanarak kendi resmi sitelerinden yayın yapan tv ve radyo kanallarını biraraya toplamak için kurulmuştur. Bizim amacımız, resmi sitelerinden yayın yapan tv kanallarını bir araya getirerek daha kolay bir arama platformu sunmaktır. Kaldırmamızı talep ettiğiniz yayın ve/veya logo’yu iletişim sayfasından irtibata geçerek bildirebilirsiniz. En geç 3 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır.